مجموعه سنگ مصنوعی شمس شما را به خرید بهترین محصولات سنگ مصنوعی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش نرده سنگ صراحی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش نصب نرده سنگ صراحیبررسی قیمت نرده سنگ صراحی

امروزه نرده سنگ صراحی از بازار فروش بسیار خوبی برخوردار است و فروشندگان بسیار زیادی در این بازار به عرضه این سنگ با آسان ترین شرایط می پردازند. با توجه به تقاضای بالای خریداران برای تهیه این محصول از سراسر کشور، فروشندگان نیز با اعمال مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت نرده صراحی باعث افزایش هرچه بیشتر فروش خود شده و در نتیجه رفاه مشتریان برای تهیه این نوع سنگ را تامین می نمایند.

بازار فروش نرده سنگ صراحی

روش نصب نرده سنگ صراحی

روش نصب نرده سنگ صراحی در صنعت ساختمان در مسیر نرده ها، مکان هایی وجود دارد مانند ابتدای شروع نرده ها و یا در قسمت هایی که نرده ها تغییر مسیر می دهند که به این مکان ها ایستگاه صراحی می گویند و معمولا نرده ها در این قسمت به شکل مستطیل می باشند.

روش نصب نرده سنگ صراحی دارای مراحل مختلفی است که در زیر به شرح آن می پردازیم:

  • ابتدا توسط دریل در مرکز و انتهای سنگ صراحی ، سوراخی تعبیه می شود که محل قرار گیری نرده می باشد که معمولا استاندارد آن حدودا دو برابر عرض نرده و به اندازه 8 تا 10 سانت می باشد.
  • در این مرحله مقداری چسب مخصوص سنگ را که با مواد سفت کننده مخلوط شده در محل سوراخ شده می ریزند و پس از تراز نمودن سنگ صراحی، میله نرده را درون سوراخ قرار داده تا سفت و محکم گردد.
  • در مرحله بعد پس از آغشته نمودن درپوش صراحی به چسب سنگ، آن را در محل شیار هایی که از قبل تعبیه شده قرار می دهند که این شیار ها سبب می شوند صراحی ها به سنگ درپوش به خوبی بچسبند.

باید توجه نمود تا در مسیر پله هایی که دارای شیب می باشند، فرز صراحی به صورت اریب برش داده شود تا درپوش به درستی با سنگ صراحی تماس برقرار کرده و کاملا بر روی آن بچسبد.

بررسی قیمت نرده سنگ صراحی

بررسی قیمت نرده سنگ صراحی قیمت نرده سنگ صراحی به عوامل متعددی از جمله قیمت انواع تجهیزات ساختمانی، تورم، حجم خرید و شیوه خرید مشتریان بستگی دارد و خریداران می توانند خرید خود را به صورت کاملا غیر حضوری از مراکز تولید و پخش انجام دهند.

فروشندگان با عرضه مستقیم این نوع سنگ باعث می شوند بسیاری از هزینه های اضافی و مازاد خریداران تقلیل یافته و آن ها را قادر می سازند تا این محصول را با قیمت های به مراتب پایین تر و به سادگی خریداری نمایند.

خرید عمده نرده سنگ توسط مشتریان موجب می گردد تا آن ها بتوانند این محصول را با آسان ترین شرایط و همچنین صرف هزینه های کمتر خریداری نموده و علاوه بر تجربه نرخ های پایین تر، کیفیت بسیار بالا را نیز از این محصول شاهد باشند.

این مجموعه برتر در حوزه صادرات و فروش نرده صراحی به صورت گسترده فعالیت می نماید و این محصول را با ساده ترین شیوه ها در بازار های سراسر ایران و همچنین کشور های همسایه به صورت غیر حضوری و عمده به فروش می رساند.

شمسی کردنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: شمسی کردنژاد

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09121386062

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه سنگ مصنوعی شمس شما را به خرید بهترین محصولات سنگ مصنوعی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید